FAIL (the browser should render some flash content, not this).
filar

Konkurs „Języki obce – klucz do drzwi świata”

Z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji Konkursu Językowego!

O KONKURSIE

Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci klas 1-3 szkół podstawowych nauką języka angielskiego i hiszpańskiego a także rozwijaniem swoich umiejętności i wiedzy. Konkurs ma również na celu wyłonienie utalentowanych uczniów, rozwijanie ich indywidualności, kreatywności oraz poszerzenie ich horyzontów.
Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę plastyczną, której tematem jest: „Języki obce – klucz do drzwi świata”.
Technika prac plastycznych jest dowolna, oceniany będzie pomysł, wykonanie oraz oryginalność.
Prace należy składać w siedzibie firmy Centrum Edukacji Filar (ul. Austriacka 8) do dnia 09.03.2012 roku.

NAGRODY

Nagrodą główną za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie jest darmowy trzymiesięczny kurs językowy. Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca jest trzymiesięczny kurs językowy z 50 % rabatem. Laureat konkursu będzie miał możliwość wyboru pomiędzy nauką języka angielskiego lub hiszpańskiego. Kurs będzie trwał od 02.04- 30.06.2012, zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu w siedzibie firmy 'Centrum Edukacji Filar', mieszczącej się przy ulicy Austriackiej 8 w Lesznie.

HARMONOGRAM

DziałanieTermin
Ostateczny termin składania prac9.03.2012
Rozstrzygnięcie konkursu, poinformowanie zwycięzców16.03.2012
Czas realizacji nagrody- kursu językowego02.04- 30.06.2012

ORGANIZATORZY

Centrum Edukacji Filar to przede wszystkim rodzinna firma edukacyjna gdzie każdy Student traktowany jest indywidualnie, a miła atmosfera korzystnie wpływa na efektywność nauki.
Centrum Edukacji Filar prowadzi kursy językowe w zakresie nauczania ośmiu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, portugalskiego i holenderskiego, na wszystkich poziomach zaawansowania.
Centrum posiada własną siedzibę mieszczącą się przy ulicy Austriackiej 8 w Lesznie, dysponuje nowocześnie wyposażonymi, komfortowymi salami lekcyjnymi.
W ofercie Centrum Edukacji Filar znajdą Państwo nie tylko kursy językowe standardowe, ale również kursy językowe specjalistyczne z atrakcyjną ofertą dla firm oraz kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych.

Regulamin konkursu »

Centrum Edukacji Filar

ul. Austriacka 8
64-100 Leszno

Tel. 607 982 780

Sekretariat:

Pon.- pt. 12.00 - 19.00
Soboty 10.00 - 13.00

E-mail: szkola@filar-edu.pl
WWW: www.filar-edu.pl
STRONA GŁÓWNA | O NAS | KURSY JĘZYKOWE | KURSY ZAWODOWE | DLA FIRM | CENNIK | KONTAKT

Filar-edu.pl © 2012